Przejdź do treści
KONKURS ŚWIĄTECZNY „NA NAJPIĘKNIEJSZĄ BOMBKĘ CHOINKOWĄ”
20 grudnia 2015

KONKURS ŚWIĄTECZNY „NA NAJPIĘKNIEJSZĄ BOMBKĘ CHOINKOWĄ”

W dniu 18 grudnia 2015 r. miało miejsce w naszej szkole rozstrzygnięcie kolejnego konkursu bożonarodzeniowego ” na najpiękniejszą bombkę choinkową”. No Valid Folder Selected No Valid Folder Selected

Konkurs został ogłoszony pod koniec listopada 2015 r. Wzięły w nim udział następujące klasy: kl. 3 r.n., kl. 4,5 r.n.,kl. 6 r.n., kl. I GUZ „A”, kl. II/III GUZ „B”, kl. II PA, kl. II/III PA, kl. II/III PB, kl. II/III PC, kl. III PE, świetlica szpitalna oraz uczniowie indywidualni: Artur Romański z kl.1,2 r.n., Aneta Wołowiec z kl. II/III GUZ „C”, Agnieszka Stachnik, Angelika Skrzypek,Ewelina Kloc, Magdalena Pociask, Dawid Gulis, Paweł Kulig z kl. III PD, Patrycja Świątek – nauczanie indywidualne. Wszystkie bombki zostały wykonane ciekawymi technikami plastycznymi. Decyzją jury spośród wszystkich bombek zostały wybrane te najpiękniejsze,wyróżnione,zrobione przez następujących uczniów: Agnieszkę Stachnik i Angelikę Skrzypek z kl.III PD, kl. II/III GUZ „B” oraz dzieci ze świetlicy przy ZOZ w Dębicy. Wyróżnieni uczniowie jak i ci, którzy wykonali prace indywidualnie i samodzielnie zostali szczególnie nagrodzeni. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali słodycze. Nagrody wręczyła uczniom p.dyrektor M. Biłas. Prace uczniów biorących udział w konkursie wykonane zostały pod kierunkiem następujących nauczycieli: p. D. Wadas, p. A. Żądło, p. A. Jurkiewicz,  p. M.Hajduk,  p. A. Nalepy – Proszowskiej, p. M. Król – Moździerz, p. E. Góreckiej, p. B. Kołodziej, p. M.Toczyńskiej – Ożóg. Organizatorami konkursu były panie: E. Wąchadło, A. Skiba i A. Sobolak. Zapraszamy do udziału w kolejnych plastycznych konkursach świątecznych. 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

3 października 2023

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Skip to content