Przejdź do treści
KONKURS WIELKANOCNY 2015
1 kwietnia 2015

KONKURS WIELKANOCNY 2015

W dniu 31 marca 2015r.tuż po Apelu wielkanocnym odbyło się w naszej szkole rozstrzygnięcie kolejnego konkursu świątecznego na ” Najpiękniejszą ozdobę wielkanocną „. No Valid Folder Selected
W tegorocznym konkursie wzięły udział klasy: kl.1,2,3 r.n., kl.5 r.n., kl.I GUZ „A”, kl.II GUZ „A”, kl.II GUZ „B”, kl.III GUZ „A”, kl.II PA, kl.II PC, kl.II/III PE oraz podopieczni świetlicy szpitalnej. Wszystkie prace były wykonane grupowo, różnorodnymi i ciekawymi technikami. Niektóre z nich zasługują na szczególne wyróżnienie i mogą stanowić ozdobę wielkanocnego stołu. Część z nich została wystawiona i sprzedana podczas IX Powiatowego Konkursu na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem wielkanocnym w dniu 29 marca 2015r. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali jak zwykle jednakowo nagrodzeni. Organizatorami tego przedsięwzięcia były: p.E.Wąchadło, p.A.Skiba i p.A.Sobolak.

 

 

 

 

 

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content