Przejdź do treści
KONKURS PLASTYCZNY „KOLOROWE PTAKI”
19 czerwca 2019

KONKURS PLASTYCZNY „KOLOROWE PTAKI”

W dniu 20 maja 2019 roku odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego ” Kolorowe ptaki”. Wzięli w nim udział uczniowie: Zuzanna Maduzia, Monika Erazmus, Hubert Stachnik, Jakub Jaje, Kordian Jurkowski, Przemysław Kupiec, Jarosław Maziarka, Dawid Czuba, którzy wykonali prace indywidualnie, jak i klasy: 3 r.n, 4,5 r.n, 5 r.n, 6 r.n, II/III PB, III PA. Prace konkursowe wykonane zostały w przeróżnych, ciekawych technikach, z wykorzystaniem różnorodnych materiałów. Wszystkie prace były przepiękne. Dzieci włożyły w ich stworzenie wiele wysiłku i pracy, dlatego organizatorzy zdecydowali, że wszystkie prace zostaną wyróżnione. Autorzy otrzymali nagrody, a prace zostały zaprezentowane na wystawie, którą można było obejrzeć juz podczas Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w naszej szkole.Organizatorami konkursu były: p. Marta Reguła oraz p. Joanna Janiec. No Valid Folder Selected

Skip to content