Przejdź do treści
KONCERT CHARYTATYWNY DLA GABRYSIA 20.02.2020R.
28 lutego 2020

KONCERT CHARYTATYWNY DLA GABRYSIA 20.02.2020R.

„Miłość dociera wszędzie” – to hasło przewodnie koncertu w którym uczestniczyła społeczność naszej szkoły. W spotkaniu zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową Nr 9 oraz Dom Kultury „Mors” spotkali się uczniowie dębickich szkół, przedszkoli, DPS-u i WTZ-u. Ich miłość dotarła do 4-letniego Gabrysia Szali, który od 2 lat walczy z guzem mózgu. W programie koncertu znalazły się występy akrobatów Braci Kłeczek, Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance, SS Crew, Eazy Bizzy, ZPiT Mali Igloopolanie, Złotej Pary, uczniów SP nr 9, a także pokaz mody przygotowany przez uczniów ZSZ nr 1 w Dębicy. Gośćmi specjalnymi byli zdolni i znani dębiczanie: Konrad Pondo (aktor, model, konferansjer), Natalia Barańska (Miss Podkarpacia 2017, dziennikarka) oraz Katarzyna Urbanik (stylistka, modelka). No Valid Folder Selected

Skip to content