Przejdź do treści
KINO I ZABAWY INTEGRACYJNE W II LO DĘBICA
5 listopada 2018

KINO I ZABAWY INTEGRACYJNE W II LO DĘBICA

Nasi uczniowie w dniu 25 października uczestniczyli w seansie filmowym w szkolnej Sali Kinowej II LO Dębica. Oglądaliśmy film „Gdzie jest Nemo”. Po seansie młodzież z Wolontariatu 2LO Dębica zorganizowała dla naszych dzieci bardzo ciekawe zabawy integracyjne.
Wraz z wolontariuszami mogliśmy się bawić, tańczyć i sportowo rywalizować w szkolnej Sali Lustrzanej. Bardzo mocno dziękujemy wspaniałej młodzieży i panu pedagogowi z II LO Dębica, za dzień pełen wrażeń. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

27 stycznia 2023

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

23 stycznia 2023

Jadłospis
Jadłospis

23 stycznia 2023

Jasełka
Jasełka

13 stycznia 2023

Skip to content