Przejdź do treści
KIERMASZ WIELKANOCNY W ZSE DĘBICA
10 kwietnia 2017

KIERMASZ WIELKANOCNY W ZSE DĘBICA

W Niedzielę Palmową 9.04.2017r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy odbył się Kiermasz Wielkanocny oraz Konkurs na Pisankę Ludową oraz Plastykę Obrzędową. Nasza szkoła wraz ze Stowarzyszeniem Z Potrzeby Serca zaprezentowały prace wykonane przez naszych uczniów oraz nadesłane na Wojewódzki Konkurs Wielkanocny. Zespół Szkół Specjalnych został nagrodzony i otrzymał II miejsce w kategorii „Współczesna ozdoba wielkanocna”. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i prezentacją prac. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

19 lutego 2024

Walentynki
Walentynki

16 lutego 2024

Zabawa karnawałowa
Zabawa karnawałowa

16 lutego 2024

Skip to content