Przejdź do treści
JASEŁKA DLA RODZICÓW NASZYCH UCZNIÓW
19 stycznia 2018

JASEŁKA DLA RODZICÓW NASZYCH UCZNIÓW

W czwartek 18 stycznia 2018 roku odbyło się Zebranie Rodziców podczas którego uczniowie naszej szkoły zaprezentowali  przedstawienie jasełkowe pt. „Wigilijna ulica”. Zebranych w sali gimnastycznej Rodziców powitała pani Dyrektor Marta Biłas. Po jej wystąpieniu uczniowie różnych klas, wszystkich szkół działających w naszej placówce zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie, recytatorskie i taneczne odtwarzając wyznaczone im role w  przedstawieniu jasełkowym, którego akcja toczyła się na „wigilijnej ulicy”. Po prezentacji jasełek odbyło się zebranie ogólne z Dyrekcją szkoły, a później spotkania z wychowawcami poszczególnych klas. Taka forma zebrania rodziców podsumowującego pracę szkoły w pierwszym semestrze tego roku szkolnego z prezentacją jasełek odbyła się po raz pierwszy. Inicjatorką takiej formy Spotkania z Rodzicami była pani Danuta Wadas, a wsparły ją w tym przedsięwzięciu panie: Małgorzata Hajduk, Anna Nalepa – Proszowska i Magdalena Szerszeń, a opiekę nad dziećmi biorącymi udział w przedstawieniu sprawowały panie Monika Madej, Katarzyna Król i Natalia Popiela. Fotorelację z tego wydarzenia przygotowała pani Monika Król-Moździerz. No Valid Folder Selected

Skip to content