Przejdź do treści
JASEŁKA DLA PRZEDSZKOLAKÓW
15 stycznia 2018

JASEŁKA DLA PRZEDSZKOLAKÓW

10 stycznia 2018 roku uczniowie naszej szkoły zaprezentowali  przedstawienie jasełkowe pt. „Wigilijna ulica” przedszkolakom. W dniu tym przybyły do nas licznie dzieci z Przedszkoli Miejskich Nr 5, 6 i 10 w Dębicy wraz ze swoimi paniami wychowawczyniami. Wśród miłych gości obecna była także dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 10 pani Grażyna Kieljan. Zebranych powitała dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych pani Marta Biłas. No Valid Folder Selected
Nasze przedstawienie podobało się przedszkolakom.  Dzieci z Przedszkola Nr 10 złożyły nam  barwne, wsparte pokazem artystycznym życzenia noworoczne, a od dyrekcji i nauczycieli tej placówki otrzymaliśmy słodycze i piękną porcelanową choinkę. Po występie dzieci był czas na wspólne śpiewanie kolęd. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i mamy nadzieję, że spotkamy się w tym gronie za rok. Inicjatorkami tego spotkania były panie Danuta Wadas, Małgorzata Hajduk, Anna Nalepa – Proszowska i Magdalena Szerszeń, a opiekę nad dziećmi biorącymi udział w przedstawieniu sprawowała pani Monika Madej. Fotorelację, z tego wydarzenia przygotowała pani Monika Król-Moździerz.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

27 stycznia 2023

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

23 stycznia 2023

Jadłospis
Jadłospis

23 stycznia 2023

Jasełka
Jasełka

13 stycznia 2023

Skip to content