Przejdź do treści
NOWOROCZNE SPOTKANIE EMERYTOWANYCH NAUCZYCIELI
26 stycznia 2016

NOWOROCZNE SPOTKANIE EMERYTOWANYCH NAUCZYCIELI

W dniu 19 stycznia 2016 roku przybyli do naszej szkoły emerytowani nauczyciele z placówek oświatowych działających na terenie naszego miasta. Wśród zaproszonych gości były dwie panie, które uczyły w naszej szkole przez wiele lat. No Valid Folder Selected
Zebranych na sali gimnastycznej powitała pani dyrektor Marta Biłas i zaprosiła do obejrzenia przedstawienia jasełkowego pt. „Rodzi się Bóg w człowieku”. W tegorocznym przedstawieniu wzięło udział 30 uczniów z wszystkich etapów kształcenia. Nasz występ bardzo spodobał się Paniom i oprócz braw otrzymaliśmy słodyczową niespodziankę. Po obejrzeniu jasełek goście udali się na słodką przekąskę i miło spędzili czas na rozmowie z naszymi nauczycielami.

Skip to content