Przejdź do treści
JAK ZADBAĆ O SIEBIE NA WIOSNĘ?
24 marca 2015

JAK ZADBAĆ O SIEBIE NA WIOSNĘ?

Jak zadbać o siebie na wiosnę – mogły dowiedzieć się  uczennice ZSS pierwszego dnia wiosny od osoby najbardziej kompetentnej w tej dziedzinie – kosmetyczki, wizażystki i coacha w jednej osobie – p. Katarzyny Pięciak z Centrum Urody”Estetica”w Dębicy. No Valid Folder Selected Podczas prezentacji multimedialnej dziewczęta zapoznały się z rodzajami cery,zasadami codziennej higieny, zastosowaniem kosmetyków do pielęgnacji młodej, wrażliwej skóry. W praktyczny sposób uczyły się, jak dokonywać analizy kolorystycznej i określać swój własny typ urody. Quiz na zakończenie spotkania pokazał, że te młode damy doskonale przyswoiły sobie podstawowe zasady doboru ubrań wizytowych, szkolnych i dyskotekowych. Znają pojęcia takie jak własny styl, kontrast, rozróżniają ciepłe i zimne barwy. To pełne życzliwości i humoru spotkanie było formą podsumowania „Akademii dojrzewania” i nagrodą dla uczennic, które chciałyby odpowiedzialnie wkraczać w dorosłe życie. Koordynatorem spotkania była p.B. Strzyż, a fotorelację przygotowała p. A.Zachara – Kusek.

Skip to content