Przejdź do treści
IX DĘBICKIE POLA NADZIEI
20 maja 2016

IX DĘBICKIE POLA NADZIEI

20 maja 2016 r. w Domu Kultury ,,Śnieżka”nastąpiło uroczyste zakończenie IX Dębickich Pół Nadziei. Podczas uroczystości podsumowano tegoroczną akcję oraz rozstrzygnięto konkurs ,,Uraduj chorego”. No Valid Folder Selected Uczniowie naszej szkoły wykonali kilkanaście prac konkursowych i w kategorii osób niepełnosprawnych zdobyli nagrody: I miejsce- Hubert Stachnik, III miejsce-Sylwia Wojtuła, wyróżnienia-Agnieszka Stachnik, Mateusz Kontrabecki, Kordian Jurkowski. Nagrodzeni uczniowie, którzy uczestniczyli w uroczystości osobiście odebrali gratulacje i nagrody. Nagrodzonym dzieciom serdecznie gratulujemy i już teraz zapraszamy naszych uczniów do licznego udziału w kolejnej edycji ,,Pół Nadziei”. Koordynatorzy:Aneta Sobolak, Małgorzata Toczyńska- Ożóg.
Skip to content