Przejdź do treści
IV SZKOLNY KONKURS SPRAWNEGO CZYTANIA
12 czerwca 2017

IV SZKOLNY KONKURS SPRAWNEGO CZYTANIA

Dnia 09. 06. 2017 r. po przeprowadzeniu konkurencji czytania szeregu wyrazów w określonym czasie; czytania ze zrozumieniem i rozwiązywania testu wyboru spośród 16 uczestników jury wyłoniło finalistów IV SZKOLNEGO KONKURSU SPRAWNEGO CZYTANIA. No Valid Folder Selected

LISTA LAUREATÓW

SZKOŁA PODSTAWOWA

Maja Szczepańska – 3 r.n. –  MISTRZ  SPRAWNEGO  CZYTANIA  

Hubert Stachnik – 6 r.n.- WICEMISTRZ  SPRAWNEGO  CZYTANIA

GIMNAZJUM

Michał Zaborowski – III Guz C – MISTRZ SPRAWNEGO CZYTANIA

Przemysław Kupiec – III Guz C- WICEMISTRZ SPRAWNEGO CZYTANIA

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

Dawid Kliś – I PA – MISTRZ SPRAWNEGO CZYTANIA

Bernadetta Różańska – I PA – MISTRZ  SPRAWNEGO CZYTANIA

Dawid Czuba – I PB – MISTRZ SPRAWNEGO CZYTANIA

Anna Wąsik – III PC – MISTRZ SPRAWNEGO CZYTANIA

Patrycja Bandyk – III PC – MISTRZ SPRAWNEGO CZYTANIA

Barbara Bazuła – III PC – MISTRZ SPRAWNEGO CZYTANIA

Wszyscy uczniowie SPdP uzyskali taką samą ilość punktów. Tegoroczni uczestnicy prezentowali bardzo dobry poziom umiejętności czytelniczych i zasługują na gratulacje. Sprawny przebieg konkurencji i komfortową atmosferę zapewnili nauczyciele: p. Anna Borkowska, p. Ewelina Dudziak oraz p. Krystyna Gałat. Fotorelację i projekt dyplomów wykonała p. Monika Król – Moździerz. Pomysłodawcą i koordynatorem IV Konkursu Sprawnego Czytania jest p. Bogusława Strzyż.

Skip to content