Przejdź do treści
IV SZKOLNA OLIMPIADA UMIEJĘTNOŚCI MATEMATYCZNYCH
10 maja 2017

IV SZKOLNA OLIMPIADA UMIEJĘTNOŚCI MATEMATYCZNYCH

Dnia 5 maja 2017 r. uczestnicy IV OLIMPIADY UMIEJĘTNOŚCI MATEMATYCZNYCH zmierzyli się z szeregiem zadań: rozpoznawaniem kolorów, figur geometrycznych, porównywaniem wielkości zbiorów, wartości monet i banknotów, szacunkowym określaniem objętości i ciężaru oraz działaniami arytmetycznymi. Najtrudniejsze dla uczestników było zadanie tekstowe. Jego rozwiązanie ułatwiała inscenizacja w wykonaniu młodszych kolegów w strojach cukierników. Świeżo upieczone ciasteczka – jako pomoce dydaktyczne po zakończeniu zmagań z liczeniem osłodziły wysiłek 22 uczestników Olimpiady. No Valid Folder Selected

LAUREACI IV OLIMPIADY UMIEJĘTNOŚCI MATEMATYCZNYCH

SZKOŁA PODSTAWOWA:

Maja Szczepańska –  I miejsce
Hubert Stachnik –   I miejsce
Filip Duda –        II miejsce
Karolina Andreeva – III miejsce
Mateusz Krawiec –   III miejsce
Robert Płoch –      III miejsce

Koordynator: Ewelina Dudziak

GIMNAZJUM:

Mateusz Kontrabecki – I miejsce
Sylwia Wojtuła –      I miejsce
Patrycja Studzińska – I miejsce
Przemysław Kupiec –   I miejsce
Mateusz Kwiatek –     II miejsce
Michał Zaborowski –   III miejsce

Koordynator: Anna Borkowska

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY:

Dawid Czuba –        I miejsce
Dawid Gulis –        II miejsce
Barbara Bazuła –     III miejsce
Jarosław Maziarka –  III miejsce

Koordynator: Bogusława Strzyż

 

 

 

 

 

 

Skip to content