Przejdź do treści
INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ I
10 października 2013

INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ I

W tym roku szkolnym nasza placówka przystąpiła do realizacji projektu „Internetowy teatr TVP dla szkół”.

No Valid Folder Selected

 

Ideą tego projektu jest przybliżenie dzieciom i młodzieży z małych miasteczek możliwości obcowania z kulturą. Realizację projektu rozpoczęliśmy 12 września 2013 roku spektaklem pt.”Jaś i Małgosia”. Poprzez łącza internetowe mogliśmy na żywo śledzić wydarzenia z desek opery i filharmonii w Białymstoku. Raz w miesiącu, do końca czerwca, będziemy uczestniczyć w tym projekcie, który obejmuje wszystkich uczniów naszej szkoły. Już po pierwszym spotkaniu możemy powiedzieć, że został przyjęty z zainteresowaniem i radością. Pomysłodawcą i głównym koordynatorem tego przedsięwzięcia jest p. Anna Nalepa-Proszowska. Osoby współodpowiedzialne za stronę techniczną i organizacyjną projektu na terenie szkoły to: p. Monika Król-Moździerz, p. Karina Lewtak i p. Monika Solarska-Cieśla.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content