Przejdź do treści
INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ XXII
14 maja 2015

INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ XXII

13 maja 2015 roku w  najnowszej odsłonie Internetowego Teatru TVP dla Szkół uczniowie klas gimnazjalnych i szkoły przysposabiającej do pracy  obejrzeli spektakl ” Calineczka-reaktywacja” w reżyserii Adama E. Kwapisza . Przedstawienie zostało przygotowane przez aktorów Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie. No Valid Folder Selected

 

Niezwykła opowieść o losach małej dziewczynki stała się inspiracją do stworzenia spektaklu na temat problemów współczesnej rodziny. Calineczka nie jest miniaturową osobą, nie śpi w skorupce z orzecha. Jest zwykłym dzieckiem, niezauważonym przez  zagonionych codziennym życiem rodziców. Najlepszym pomysłem wydaje się jej ucieczka do świata bajki .

Koordynator projektu: M.Hajduk, A.Nalepa-Proszowska. Osoby współodpowiedzialne za stronę techniczną i organizacyjną: K.Lewtak, M.Król-Moździerz, M.Solarska-Cieśla, P.Stachnik.

 

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content