Przejdź do treści
INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ VI
7 grudnia 2013

INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ VI

6 grudnia w ramach projektu „Internetowy teatr TVP dla szkół ” została wyświetlona bajka pt. „Szelmostwa lisa Witalisa”.

No Valid Folder Selected

 

Przedstawienie to oglądali uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Sztuka była bardzo ciekawa i wszyscy z zainteresowaniem i zaangażowaniem w niej uczestniczyli. Szczególnie podobało im się to, że było dużo fajnych piosenek, przy których można było nawet zatańczyć. Spektakl wprowadził dobry klimat wśród dzieci i młodzieży. Czekamy z niecierpliwością na kolejną bajkę.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

27 stycznia 2023

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

23 stycznia 2023

Jadłospis
Jadłospis

23 stycznia 2023

Jasełka
Jasełka

13 stycznia 2023

Skip to content