Przejdź do treści
INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁ TVP XI
29 maja 2014

INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁ TVP XI

W dniu 23.05. 2014r. po raz kolejny w ramach programu Internetowy Teatr TVP dla szkół  spotkaliśmy się  z aktorami teatru Pinokio w Łodzi.

No Valid Folder Selected

Oskar i pani Róża to spektakl szczególny. Listy pisane przez dziesięcioletniego, umierającego chłopca tworzą piękną i mądrą opowieść o wartości życia, miłości i śmierci, którą twórcy spektaklu w niezwykły i delikatny sposób przekazali swoim widzom. Nie jest to typowe przedstawienie dla dzieci. Nie ma w nim hucznego, radosnego zakończenia. Nie ma śmiechu i radości. Jest za to bardzo trudny i bolesny temat. Trudny tym bardziej, że dotyka śmierci dziecka. Oskar i Pani Róża to przepiękna opowieść, która pokazuje, jak skomplikowane są relacje międzyludzkie oraz jaką wartość ma życie. To bardzo delikatny spektakl, który nie pozostawia obojętnym.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content