Przejdź do treści
INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁ TVP DLA SZKÓŁ XVII
6 listopada 2014

INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁ TVP DLA SZKÓŁ XVII

6 listopada uczniowie gimnazjum obejrzeli kolejny spektakl w ramach projektu Internetowy Teatr dla Szkół TVP. Tym razem było to przedstawienie „Dziób w dziób” w wykonaniu Teatru „Baj Pomorski” z Torunia.

No Valid Folder Selected

Opowieść rozgrywa się pomiędzy blokami wśród zaślepioną pragnieniem władzy gromadą gołębi i ich chęcią dominacji na podwórku, kotem, który jest odwiecznym wrogiem ptaków i małym wróbelkiem szukającym swojej wspólnoty. I to właśnie, ten najmniejszy i najwrażliwszy, ratuje gołębie z opresji i uczy ptaki, czym jest prawda, przyjaźń, oddanie i honor.  Koordynatorzy projektu : M.Hajduk, A.Nalepa-Proszowska

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

27 stycznia 2023

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

23 stycznia 2023

Jadłospis
Jadłospis

23 stycznia 2023

Jasełka
Jasełka

13 stycznia 2023

Skip to content