Przejdź do treści
III EDYCJA WARSZTATÓW MODY I URODY DLA KOBIET I MĘŻCZYZN Z NIEPEŁNĄ SPRAWNOŚCIĄ
22 maja 2017

III EDYCJA WARSZTATÓW MODY I URODY DLA KOBIET I MĘŻCZYZN Z NIEPEŁNĄ SPRAWNOŚCIĄ

26 kwietnia 2017 r. uczennice klasy III PC /Patrycja Bandyk , Barbara Bazuła , Kamila Stanoch , Anna Wąsik/,wzięły udział w III Edycji Warsztatów Mody i Urody dla kobiet i mężczyzn z niepełną sprawnością.Warsztaty odbyły się w Hotelu ” Lord” w Dębicy a organizatorem ich były Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Radość”. No Valid Folder Selected

Program obejmował : prezentację filmu „Uwierz w swoje piękno”, panel dyskusyjny na tematy dotyczące „Zdrowego stylu życia” oraz „Jak dbać o swój wygląd zewnętrzny”, „Budowanie wizerunku”. W gronie zaproszonych gości i specjalistów znaleźli się : Konrad Pondo , Lucyna Samborska , Marta Kałużna , Katarzyna Dobosz , Paulina Korga, Ewa Wojtaszek . Przewidziano quiz wiedzy z nagrodami , w którym nasza uczennica ,  Barbara Bazuła została nagrodzona . Po pysznym obiedzie rozpoczęły się warsztaty edukacyjne na temat :  Pielęgnacja i modelowanie włosów, Pielęgnacja skóry. Masaż dłoni , twarzy,  Lekcja makijażu, Warsztaty stylizacji. Marynarka na różne okazje. W trakcie warsztatów odbyła się profesjonalna sesja zdjęciowa .Był to dzień pełen niezapomnianych wrażeń . DZIĘKUJEMY ZA ZAPROSZENIE !!!

Skip to content