Przejdź do treści
II SZKOLNY KONKURS WIEDZY O JANIE PAWLE II
26 kwietnia 2016

II SZKOLNY KONKURS WIEDZY O JANIE PAWLE II

W dniach od 7 do 8 kwietnia  2016 r. odbył się na terenie naszej placówki II Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II . Konkurs został przeprowadzony w związku z 11 rocznicą śmierci tego Świętego . Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy i Gimnazjum rozwiązywali test z zakresu wiedzy o życiu i pontyfikacie Wielkiego Papieża Świętego Jana Pawła II .

Nagrodzeni Uczniowie:  I miejsce:  Przemysław Kupiec, II miejsce: Jagoda Jakubek, III miejsce: Krzysztof Knot. Organizator: M.Hajduk

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content