Przejdź do treści
II PODKARPACKI TURNIEJ GOLFA OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA
18 października 2019

II PODKARPACKI TURNIEJ GOLFA OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

W dniu 25.09.2019 w Trzcianie na polu golfowym „Dwa Stawy” odbył się II podkarpacki turniej golfa Olimpiad Specjalnych Polska w których pierwszy raz uczestniczyła nasz drużyna odnosząc z marszu spore sukcesy, zdobywając trzy złote medale w poszczególnych grupach sprawnościowych w kategorii dziewcząt i chłopców. W turnieju brało udział 46 zawodników z 4 ośrodków. Rywalizacja polegała na pokonaniu sześciu prób sprawnościowych w których uczestnicy musieli się wykazać całym wachlarzem uderzeń piłeczki stosowanych w grze w golfa. A oto wyniki naszych zawodników z Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy: miejsce I Wołowiec Aneta, Kilś Dawid oraz Kontrabecki Mateusz, miejsce II Stachnik Hubert, miejsce III Maziarka Jarosław oraz Czuba Dawid. Opiekunowie: M. Kramarz oraz Z. Rajnfus. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content