Przejdź do treści
HIGIENA JAMY USTNEJ – ZAJĘCIA WARSZTATOWE
16 stycznia 2014

HIGIENA JAMY USTNEJ – ZAJĘCIA WARSZTATOWE

Dnia 13 stycznia 2014r. odbyły się w naszej szkole zajęcia dotyczące higieny jamy ustnej.

No Valid Folder Selected

Dzieci i młodzież mieli okazję oglądnąć bajki i filmy edukacyjne, po których odbyła się pogadanka z instruktażem prawidłowego mycia zębów. Następnie przeprowadzony został konkurs na temat przyswojonych wiadomości. Za prawidłowe odpowiedzi uczniowie otrzymali szczoteczki do zębów. Po przerwie uczniowie w obecności wychowawców prezentowali swoje umiejętności prawidłowego mycia zębów. Za przeprowadzone zajęcia odpowiedzialne były panie Urszula Burkat i Marta Reguła.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content