Przejdź do treści
FESTIWAL PIOSENKI W RUDNIKU
29 listopada 2018

FESTIWAL PIOSENKI W RUDNIKU

Dnia 15 listopada 2018r. harcerze z 2 WDH NS, działającej przy naszej szkole  wzięli udział w VIII Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Żołnierskiej, Harcerskiej i Patriotycznej „Na Ojczystym szlaku” – 2018 w RUDNIKU nad Sanem. Byli to: Słąba Katarzyna, Kliś Dawid, Lada Bartosz, Przemysław Kupiec, Kontrabecki Mateusz i Duraj Mateusz. Opiekę nad uczniami pełnili: dh. Magdalena Szerszeń i p. Andrzej Gruszecki. Harcerze zaprezentowali się w 2 piosenkach: „Pocztówce z Beskidu” oraz „Wojence”. Akompaniował im na gitarze akustycznej nasz szkolny muzyk – p. Andrzej. Konkurencja była duża. Śpiewało ok. 20 zespołów z: Rzeszowa, Leżajska, Rudnika, Jarosławia, Ropczyc, Kolbuszowej, Mielca oraz innych miejsc Podkarpacia i Małopolski. Co prawda nie stanęliśmy na zwycięskim podium, ale otrzymaliśmy wyróżnienie oraz cenne nagrody.  No Valid Folder Selected

Skip to content