Przejdź do treści
ELIMINACJE KONKURSU RECYTATORSKIEGO
16 marca 2013

ELIMINACJE KONKURSU RECYTATORSKIEGO

Eliminacje powiatowego 58. Ogólnopolskiego  Konkursu Recytatorskiego już za nami. Podczas odbywającego się turnieju recytatorskiego dnia 8 marca 2013 roku w dębickim DK „Śnieżka” spośród 14 propozycji konkursowych w kategorii uczniów szkół średnich jury wyróżniło ucznia naszej szkoły Kamila Klisia, wręczając mu dyplom oraz tomiki poezji.

Na scenie dawnego „Sokoła” – jako początkujące adeptki sztuki recytacji wystąpiły również nasze uczennice z klas pierwszych SPdP: Patrycja Bandyk oraz Agnieszka Stachnik. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe podziękowania i upominki. Nagrody zostały ufundowanie przez organizatora: Miejski Ośrodek i Kultury oraz  Starostwo Powiatowe w Dębicy. Gratulujemy uczniom I LO w Dębicy, Liceum Ogólnokształcącego w Pilźnie  i Kamilowi Klisiowi zwycięstwa oraz odwagi i wytrwałości w pracy nad swoim warsztatem aktorskim. Opiekunem artystycznym uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych była Bogusława Strzyż. Dodatkowe  informacje oraz zdjęcia są dostępne na  http://www.mokdebica.pl/?id=/news/more&news=2184

Skip to content