Przejdź do treści
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
3 grudnia 2015

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada 2015 roku uczniowie szkoły podstawowej uczcili Światowy Dzień Pluszowego Misia, który jest obchodzony w Polsce od roku 2002. Dzieci z 1,2 i 3 roku nauczania przyniosły do szkoły swoje ulubione pluszowe misie. Wszyscy mogliśmy je dotknąć, pogłaskać i przytulić. W ramach szkolnych obchodów tego międzynarodowego święta najpierw poznaliśmy okoliczności jego ustanowienia; później oglądnęliśmy bajkę pt. „Przyjaciele Kubusia Puchatka”, a następnie wzięliśmy udział w „Misiowej zgaduj-zgaduli”. Odbył się również konkurs plastyczny „Wesoły Miś”. Każdy jego uczestnik otrzymał słodką nagrodę czyli czekoladowego Lubisia. Organizatorem tego spotkania była pani Danuta Wadas. No Valid Folder Selected

Skip to content