Przejdź do treści
DZIEŃ MATKI I OJCA
27 maja 2015

DZIEŃ MATKI I OJCA

Dnia 26 maja 2015r.świętowaliśmy tradycyjnie w naszej szkole Dzień Matki i Ojca.Obchody tego dnia rozpoczęły się od powitania przez p. dyrektor M. Biłas wszystkich przybyłych rodziców.No Valid Folder Selected

W części artystycznej przygotowanej przez uczniów i ich nauczycieli jak zwykle miało miejsce przedstawienie teatralne, tym razem pt. ” Złota rybka”.Były też liczne wiersze i piosenki okolicznościowe, tańce i inne piosenki. Po części artystycznej rodzice obejrzeli wystawę prac plastycznych, wykonanych przez naszych uczniów oraz prezentację multimedialną o naszej szkole. Następnie zostali zaproszeni na słodki i zdrowy poczęstunek.Spotkanie przy stole było okazją do wspólnych rozmów między rodzicami i między rodzicami a nauczycielami.Koordynatorami tegorocznej uroczystości były: p.E. Wąchadło, p.A. Skiba i p. A. Sobolak, które z całego serca dziękują wszystkim nauczycielom i uczniom za zaangażowanie się w jej przebieg.

Skip to content