Przejdź do treści
DZIEŃ MATKI I OJCA
27 maja 2014

DZIEŃ MATKI I OJCA

27 maja 2014r. jak co roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Matki i Ojca.

No Valid Folder Selected

Na początku uroczystości p. dyrektor M.Biłas przywitała przybyłych rodziców i złożyła im serdeczne życzenia. Uczniowie zaprezentowali bogaty program artystyczny, który pomogli im przygotować nauczyciele. Wystawili przedstawienie pt.” Kopciuszek”- współczesną wersję baśni,wyrecytowali okolicznościowe wiersze i wiersze z konkursów recytatorskich,wyśpiewali specjalnie przygotowane na tę okazję piosenki i zatańczyli piękne tańce. Po części artystycznej rodzice obejrzeli wystawę prac plastycznych wykonanych przez naszych uczniów oraz prezentację multimedialną o naszej szkole. Następnie udali się na słodki poczęstunek,przygotowany przez uczniów i nauczycieli. Spotkanie przy stole było okazją do wspólnych rozmów i wszystkim dopisywał dobry nastrój w tym dniu. Koordynatorami tegorocznych obchodów Dnia Matki i Ojca były p. E.Wąchadło i p.A.Skiba, które serdecznie dziękują wszystkim za włączenie się w przygotowanie tej imprezy.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

19 lutego 2024

Walentynki
Walentynki

16 lutego 2024

Zabawa karnawałowa
Zabawa karnawałowa

16 lutego 2024

Skip to content