Przejdź do treści
DZIEŃ MATKI I OJCA 2018
5 czerwca 2018

DZIEŃ MATKI I OJCA 2018

W dniu 5 czerwca  2018 r., odbyły się w naszej szkole uroczyste obchody Dnia Matki i Ojca. Na  początku tej imprezy p. dyrektor M. Biłas powitała zebranych gości, złożyła życzenia wszystkim rodzicom oraz wręczyła dyplomy z podziękowaniem dla mam działających w stowarzyszeniu ” Z potrzeby serca ” w ramach klubu ” Kreatywna mama „. No Valid Folder Selected

Najpierw wszyscy obejrzeli bogaty program artystyczny, przygotowany wspólnie przez wielu uczniów i nauczycieli. Wystawione zostało przedstawienie teatralne pt. ” Szkoła mimów „. Wyrecytowano kilka wierszy okolicznościowych oraz odśpiewano kilka piosenek. Pojawił się też barwny i piękny taniec – walc z filmu ” Noce i dnie „. Kolorowe stroje, piękna muzyka i talent naszych uczniów zachwycił wszystkich zebranych rodziców. Po części artystycznej mamy i tatusiowie udali się do sali 15  w celu obejrzenia filmu o  naszej szkole i wystawy prac uczniów,a następnie na słodki poczęstunek. Miło spędzili czas ze sobą na rozmowach przy wspólnej kawie lub herbacie i ciasteczku. Tegoroczny program artystyczny przygotowali następujący nauczyciele: p. A. Chęciek, p. A. Borkowska, p. A. Jurkiewicz, p. A. Gruszecki,p. B. Kołodziej, p. M. Przybycień, p. M. Szerszeń, p. A. Nalepa – Proszowska, p. B. Strzyż, p. A. Żądło, p. A. Zachara – Kusek, p. A. Podlasek, p. E. Wąchadło, p. E. Gibek. Wszystkim pozostałym nauczycielom zaangażowanym w przebieg tej uroczystości należą się słowa wdzięczności, m.in. za przygotowanie poczęstunku: p. J.Parys, p. A. Borkowskiej, p. A. Sobolak, p. B. Strzyż, p. A. Skiba, p. H. Frodyma i p. E. Wąchadło, za obsługę gości: p. A. Skiba, p. E. Wąchadło i p. A. Podlasek, za dekorację stołów: p. J. Janiec i p. M. Reguła, za dekorację sali gimnastycznej – p. A. Jurkiewicz i p. M. Solarskiej – Cieśla,  za wyświetlenie filmu dla rodziców o szkole i wykonanie zdjęć – p. M. Król – Moździerz oraz wykonanie wystawy ” Sensoplastyka ” p. A. Jurkiewicz, p. A. Żądło, p. A. Zachara -Kusek i p. A. Podlasek. Organizatorami tegorocznej uroczystości były: p. E. Wąchadło, p. A. Skiba,  p. A. Sobolak i p. H. Frodyma. Rodzicom naszych uczniów należą się słowa uznania i szacunku za ich miłość i dobroć okazywaną na co dzień wobec swoich dzieci. Życzymy Wam dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego na dalsze lata życia !!!

 

Skip to content