Przejdź do treści
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2017R.
17 października 2017

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2017R.

„Nauczyciel postrzega ucznia jako całość, pomagając mu budować pewność siebie i podnosząc jego samoocenę” powiedział B. Cage. Te mądre słowa nabierają szczególnego znaczenia 14-go października, kiedy to obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej.  
W naszej placówce, uroczysta akademia odbyła się 13-go października. Swoją obecnością zaszczycili nas: Dyrektor Wydziału Edukacji – pani Anna Wilczyńska, Dyrektor Wydziału Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji – pani Katarzyna Rokosz, Przewodniczący Rady Powiatu – pan Mateusz Smoła oraz emerytowani nauczyciele. No Valid Folder Selected

W części oficjalnej, pani dyrektor Marta Biłas wręczyła wyróżnionym nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi Nagrody Dyrektora ZSS w Dębicy. Dziękując za wysiłek wkładany w wychowanie oraz kształcenie dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością, życzyła wszystkim wielu sukcesów oraz satysfakcji z pracy. W części artystycznej wystąpili uczniowie naszej szkoły. Skecze, wiersze, piosenki i tańce wprowadziły uczestników uroczystości we wspaniały nastrój. Swoimi wrażeniami podzielili się podczas spotkania przy kawie i torcie. Dziękujemy Radzie Rodziców za słodki prezent. Słowa wdzięczności kierujemy w stronę osób zaangażowanych w przygotowanie DEN w naszej placówce. Byli to: p. Anita Zachara-Kusek, p. Aneta Żądło, p. Anna Chęciek, p. Andrzej Gruszecki, p. Elżbieta Wąchadło, p. Barbara Kołodziej, p. Magdalena Przybycień, p. Anna Jurkiewicz, p.Joanna Janiec, p. Marta Reguła, p.Jadwiga Parys, p. Karolina Warżel, p. Paweł Stachnik.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

17 czerwca 2024

Szkolny Rajd Rowerowy
Szkolny Rajd Rowerowy

16 czerwca 2024

Szkolny Turniej Badmintona
Szkolny Turniej Badmintona

16 czerwca 2024

Poznajemy atrakcje Dębicy
Poznajemy atrakcje Dębicy

16 czerwca 2024

Skip to content