Przejdź do treści
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2015
17 października 2015

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2015

„Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.” A. Einstein
Dnia 14 października 2015 roku w Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. No Valid Folder Selected

Uczniowie piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i wychowawców. Dzieci wyraziły swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, zaangażowanie i troskę. Swoją obecnością zaszczycił nas Starosta Powiatu Dębickiego – pan Andrzej Reguła, który podziękował nauczycielom za zaangażowanie w trudnej, ale jakże pięknej pracy oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.
Na uroczystości obecna była również pani Barbara Pelczar – Białek – Dyrektor Wydziału Kultury, Turystyki i Promocji, która na ręce dyrekcji złożyła kwiaty z życzeniami dla wszystkich nauczycieli oraz pracowników szkoły.  Podczas uroczystości pani dyrektor Marta Biłas wręczyła wyróżnionym nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi nagrody dyrektora szkoły. Podziękowała za codzienną ciężką pracę i poświęcenie, za pełnienie posłannictwa i dokładania wszelkich starań, aby rozwijać u naszych uczniów umysły, serca i charaktery. Pani dyrektor Marta Biłas życzyła pracownikom szkoły sukcesów, wytrwałości i wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i rodzinnym.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

19 lutego 2024

Walentynki
Walentynki

16 lutego 2024

Zabawa karnawałowa
Zabawa karnawałowa

16 lutego 2024

Skip to content