Przejdź do treści
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2013
22 października 2013

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2013

W dniu 15 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

No Valid Folder Selected

Goście, nauczyciele i uczniowie naszej szkoły zebrali się na sali gimnastycznej, gdzie powitała ich pani dyrektor Marta Biłas i wręczyła nagrody wyróżnionym przez siebie nauczycielom, pracownikom administracyjnym i obsługi. Następnie uczniowie naszej szkoły zaprezentowali część artystyczną. Śpiewali piosenki, recytowali wiersze, tańczyli i składali życzenia gronu pedagogicznemu.  Do występów uczniów przygotowywali nauczyciele: p.Anna Chęciek, p.Andrzej Gruszecki, p.Magdalena Sroczyńska, p.Barbara Kołodziej, p.Magdalena Przybycień, p.Elżbieta Wąchadło. Dekorację przygotowały panie Monika Solarska -Cieśla i Anna Proszowska. Po części artystycznej wszyscy udali się poczęstunek.

 

Skip to content