Przejdź do treści
DZIEŃ DRUGIEGO ŚNIADANIA
15 maja 2014

DZIEŃ DRUGIEGO ŚNIADANIA

29 kwietnia odbyło się już ostatnie spotkanie w ramach programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury”. Tematem przewodnim spotkania był ,,Dzień Drugiego Śniadania.

No Valid Folder Selected

W czasie programu uczniowie wysłuchali bajkę na temat jak cenne jest spożywanie drugiego śniadania, jakie wartości niesie ze sobą spożywanie go i co należy jeść na drugie śniadanie by mieć dużo siły i energii do dalszej pracy. Na zakończenie programu każdy uczeń otrzymał dyplom oraz książeczkę do samodzielnego wypełnienie. Nasza szkoła również otrzymała certyfikat ukończenia programu.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

3 października 2023

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Skip to content