Przejdź do treści
DZIEŃ DRUGIEGO ŚNIADANIA
15 maja 2014

DZIEŃ DRUGIEGO ŚNIADANIA

29 kwietnia odbyło się już ostatnie spotkanie w ramach programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury”. Tematem przewodnim spotkania był ,,Dzień Drugiego Śniadania.

No Valid Folder Selected

W czasie programu uczniowie wysłuchali bajkę na temat jak cenne jest spożywanie drugiego śniadania, jakie wartości niesie ze sobą spożywanie go i co należy jeść na drugie śniadanie by mieć dużo siły i energii do dalszej pracy. Na zakończenie programu każdy uczeń otrzymał dyplom oraz książeczkę do samodzielnego wypełnienie. Nasza szkoła również otrzymała certyfikat ukończenia programu.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

19 lutego 2024

Walentynki
Walentynki

16 lutego 2024

Zabawa karnawałowa
Zabawa karnawałowa

16 lutego 2024

Skip to content