Przejdź do treści
DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2017
16 stycznia 2017

DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2017

Dnia 13  stycznia 2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka. W części artystycznej uczniowie pięknie recytowali wiersze, śpiewali piosenki, kolędy i zaprezentowali się w jasełkach. Później wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. No Valid Folder Selected No Valid Folder Selected

Babcie i Dziadkowie pełni wzruszeń i radości opowiadali o swoich kochanych wnuczętach, którym byli ogromnie wdzięczni za zaproszenie i przygotowanie takiego wspaniałego spotkania. Ten dzień był szczególny i wszystkim, którzy brali udział w jego przygotowaniu należą się serdeczne podziękowania. Koordynatorkami spotkania były p.E.Górecka, p.M.Hajduk,  p.K.Lewtak i p.A.Nalepa – Proszowska.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content