Przejdź do treści
DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2016
23 stycznia 2016

DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2016

20 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka. W części artystycznej uczniowie pięknie recytowali wiersze, śpiewali piosenki i zaprezentowali się w jasełkach. Później wszyscy goście zostali zaproszeni na wspólne kolędowanie i słodki poczęstunek. No Valid Folder Selected

Babcie i Dziadkowie pełni wzruszeń i radości opowiadali o swoich kochanych wnuczętach, którym byli ogromnie wdzięczni za zaproszenie i przygotowanie takiego wspaniałego spotkania. Uroczystość Dnia Babci i Dziadka została przygotowana pod okiem nauczycieli: p. E. Góreckiej, p. K. Lewtak, p. A. Nalepy-Proszowskiej, p. M. Hajduk, p. D. Wadas, p. B Kołodziej, p.M. Przybycień, p. M. Reguły, p. J.Janiec, p. M. Król-Moździerz, p. M.Szerszeń, p. A.Borkowskiej, p. B.Rubach i p. A. Gruszeckiego.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content