Przejdź do treści
DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2015
21 stycznia 2015

DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2015

Dzień 21 i 22 stycznia na stałe zapisał się w naszym szkolnym kalendarzu jako dzień Babci i Dziadka. Również w tym roku 21 stycznia Babcie i Dziadkowie „śpieszyli” do swoich wnuków, aby wygodnie usiąść i wysłuchać przygotowanych wierszy, piosenek i przedstawienia jasełkowego.

No Valid Folder Selected

Wszyscy byli bardzo wzruszeni i wielkimi brawami nagrodzili swoje wnuczęta. Następnie, w przygotowanej sali  na przybyłych gości   czekał  smakowity poczęstunek.  Podczas licznych rozmów i śpiewu kolęd czuło się wspaniałą atmosferę radości, dobroci i ogromnego ciepła, które dają nam zawsze Dziadkowie. Ten dzień był szczególny i wszystkim, którzy brali udział w jego przygotowaniu należą się serdeczne podziękowania. Część artystyczną przygotowali: p. E. Górecka, p. K. Lewtak, p.B. Strzyż  p. A. Chęciek , p. A. Gruszecki, D.Wadas, M.Przybycień, B.Kołodziej, B.Wiktorska, M.Madej. Salę nr 23 przygotowały: p. J. Janiec i p. M. Reguła. Poczęstunek  z uczniami przygotowały :  p. M. Szerszeń, p. A. Borkowska,  E. Górecka, p. K. Lewtak, p. B.Strzyż, p. A. Żądło, p. D. Wadas.  Pamiątkowe zdjęcia wykonała p. A.Żądło. Dziękujemy również p. M. Król-Moździerz za życzliwość i  pomoc.   Koordynatorkami spotkania były p. E. Górecka, p. K. Lewtak i p. M.Hajduk

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content