Przejdź do treści
DEGUSTACJA POTRAW WIELKANOCNYCH 2015
1 kwietnia 2015

DEGUSTACJA POTRAW WIELKANOCNYCH 2015

W dniu 31 marca 2015 roku odbyła się w naszej szkole degustacja potraw wielkanocnych. Uczestniczyli w niej wszyscy uczniowie placówki. No Valid Folder Selected
Świętowanie rozpoczęła pani dyrektor, która złożyła zgromadzonym życzenia wielkanocne.Przy uroczyście nakrytym stole oraz samodzielnie przygotowanych dekoracjach dzieci i młodzież mieli okazję delektować się barszczem białym z jajkiem i kiełbasą, jajkami faszerowanymi oraz różnymi sałatkami. Na koniec swoje podniebienia osłodzili babkami, mazurkami, sernikami oraz makowcami. Wszystkie te potrawy przygotowane były przez uczniów pod okiem nauczycieli. Za organizację odpowiedzialne były panie: Marta Reguła i Joanna Janiec. Dziękujemy rodzicom oraz nauczycielom za włączenie się w organizację imprezy, a w sposób szczególny paniom: B. Rubach, A. Borkowskiej oraz M. Szerszeń.

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content