Przejdź do treści
DEBATA – EMPATIA I WSPÓŁDZIAŁANIE INSTYTUCJI
27 kwietnia 2019

DEBATA – EMPATIA I WSPÓŁDZIAŁANIE INSTYTUCJI

Z inicjatywy Rodziców uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy zorganizowano w dniu 4 kwietnia 2019 r. na terenie naszej szkoły Debatę  -„Empatia i współdziałanie instytucji kluczem do rozwoju społecznego osób z niepełnosprawnością”.  Do debaty zostali zaproszeni przedstawiciele powiatu, posłowie naszego regionu, przedstawiciele Parlamentu Europejskiego, przedstawiciele Sejmiku Województwa Podkarpackiego,   instytucje  działające na rzecz osób niepełnosprawnych naszego powiatu. Na debacie pojawili się jedynie przedstawiciele instytucji powiatowych: dyrektor Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego i Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka w Dębicy p. Elżbieta Kłęczek,  dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie – p. Piotr Niedbalec i  Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Dębicy p. Małgorzata Gargas.  Obecna była liczna grupa rodziców naszych uczniów. Podczas spotkania prelegenci prezentowali informacje na temat działalności swoich  instytucji na rzecz osób niepełnosprawnych. Przedstawiali treści dotyczące podejmowanych działań, realizowanych programów na rzecz osób niepełnosprawnych, informowali o zasadach składania i uzupełniania dokumentacji. Zainteresowani zadawali pytania, a przedstawiciele instytucji na bieżąco wyjaśniali dość zawiłe przepisy.  No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content