Przejdź do treści
„BO LUDZI DOBREJ WOLI JEST WIĘCEJ…” – FINAŁ AKCJI „MARCINKOWE ROGALE”
17 listopada 2020

„BO LUDZI DOBREJ WOLI JEST WIĘCEJ…” – FINAŁ AKCJI „MARCINKOWE ROGALE”

Bardzo dużym sukcesem zakończyła się tegoroczna akcja Marcinkowe Rogale, trwająca od 3 do 10 listopada w Cukierni Bassara. Dochód przeznaczony zostanie na operację i rehabilitację naszego ucznia – Wojtka Barana. Mimo trudnej sytuacji epidemicznej, mieszkańcy miasta i powiatu licznie odwiedzali Cukiernię Bassara, w której kupowali rogale i rogaliki wypełnione przepysznym nadzieniem. Na te wyjątkowe wyroby, cukiernia zużyła 80 kg migdałów, po 60 kg białego i niebieskiego maku, 50 kg orzechów oraz mnóstwo rodzynek i innych bakalii. Właścicielka cukierni – pani Barbara Bassara – Poprawa przekazała 3500 zł na subkonto Wojtka w Stowarzyszeniu „Z potrzeby serca”.

W imieniu członków Stowarzyszenia składamy serdecznie podziękowania Pani Basi za okazane serce i ogromną wrażliwość na potrzeby osób niepełnosprawnych. Dziękujemy również pracownikom Cukierni Bassara za ciężką pracę włożoną w przygotowanie i wypiek rogali. Nasze podziękowania kierujemy także do wszystkich firm, instytucji oraz indywidualnych klientów cukierni, którzy tak chętnie kupowali tradycyjne świętomarcińskie wypieki, aby wesprzeć Wojtka.

Serdecznie dziękujemy Akademii Małego Strażaka, która włączyła się w promocję akcji „Marcinkowe Rogale” oraz OSP Pustynia, która zorganizowała zbiórkę pieniężną pod nazwą “By Wojtek usłyszał syrenę”, dzięki której w bardzo krótkim czasie została osiągnięta docelowa kwota 20 tysięcy złotych.

Wszystkim ludziom „dobrej woli” z całego serca dziękujemy.

Najnowsze wpisy

Skip to content