Przejdź do treści
BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU
3 lutego 2014

BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU

Dnia 18 grudnia 2013r. 3- osobowy patrol z drużyny harcerskiej działającej przy naszej szkole uczestniczył w przekazaniu Betlejemskiego Światła Pokoju drużynom z Podkarpacia.

No Valid Folder Selected

Skład patrolu to: Mateusz i Aneta Wołowiec oraz Dawid Kliś. Opiekę nad nimi sprawował p. Łukasz Drąg.  Msza św,  w której uczestniczyliśmy została  odprawiona przez ks. biskupa w Rzeszowie. Po uroczystym przekazaniu Betlejemskiego Światła Pokoju udaliśmy się do swoich szkół i domów. Światło zgodnie z rozkazem komendanta dębickiego hufca przekazaliśmy Dyrekcji naszej szkoły  / Oskar Głodek / i świetlicy: „Promyki Nadziei”/ przekazał: Mateusz Krawiec/. Tego samego dnia o godz. 14.30  w I Liceum Ogólnokształcącym im. Wł. Jagiełły w Dębicy spora część naszej drużyny uczestniczyła w hufcowej wigilijce harcerskiej. Byli to: Grzegorz Nykiel, Dominika Nowicka, Joanna Klisiewicz, Iwona Lada, Sylwia Wojtuła, Patrycja Bandyk, Mateusz Boroń, Dawid Kliś, Aneta i Mateusz Wołowiec, Ireneusz Gajos. Opiekę nad nimi sprawowali w tym czasie p. Magdalena Szerszeń i p. Łukasz Drąg. Wspólnie dzieliliśmy się chlebem, śpiewaliśmy piosenki harcerskie i składaliśmy świąteczne życzenia.

 

Skip to content