Przejdź do treści
BAL KARNAWAŁOWY 2015
3 lutego 2015

BAL KARNAWAŁOWY 2015

W środę 28.01.2015 roku odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa, której organizatorami były panie Krystyna Gałat, Magdalena Sroczyńska, Elżbieta Wąchadło i Anna Skiba. No Valid Folder Selected
Uczniowie bawili się przy rytmach muzyki rozrywkowej. Rodzice i nauczyciele zajęć plastyki zapewnili wspaniałe, kolorowe stroje karnawałowe oraz maski. Pod koniec imprezy został przeprowadzony konkurs na najciekawszy strój karnawałowy. Skład jury: przewodnicząca – p. Marta Reguła, p. Joanna Janiec – członek, Magdalena Przybycień – członek. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco: I miejsce- Konrad Książek (zespół rewalidacyjno-wychowawczy), II miejsce – Karolina Migała (1,2,3 r.n.), III miejsce – Sylwia Hołota (3 GUZa) i Diana Hołota (II Pe). Dziękujemy rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie. Organizatorzy.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content