Przejdź do treści
APEL WIELKANOCNY 2015
1 kwietnia 2015

APEL WIELKANOCNY 2015

31 marca 2015 roku  w naszej szkole odbył się Apel Wielkanocny. Pod przewodnictwem p. M.Hajduk, p. K.Lewtak i  p. E.Góreckiej  uczniowie klas II Guz A i II PC   przybliżyli wszystkim piękne polskie zwyczaje i tradycje związane z tymi najważniejszymi w roku świętami. No Valid Folder Selected

Były to między innymi : święcenie palm w Niedzielę Palmową, święcenie pokarmów w Wielką Sobotę,  uroczyste śniadanie w Wielką Niedzielę, Śmigus Dyngus , malowanie jajek i zabawa pisankami. Wspólnie obejrzeliśmy prezentację multimedialną przygotowaną przez p.M.Hajduk oraz film animowany o zmartwychwstaniu Jezusa. Na zakończenie apelu zostały wręczone nagrody  uczestnikom konkursu rekolekcyjnego ( zorganizowanego przez p. K.Watoła). Następnie pani dyrektor Marta Biłas  złożyła wszystkim uczniom i nauczycielom życzenia świąteczne. Za piękną dekorację dziękujemy p. M.Solarskiej-Cieśla i B.Rubach.

Skip to content