Przejdź do treści
AKADEMIA ZDROWYCH ZĘBÓW – AKADEMIA AQUAFRESH I
3 listopada 2014

AKADEMIA ZDROWYCH ZĘBÓW – AKADEMIA AQUAFRESH I

3 listopada 2014 roku klasy 4,5,6 r.n. i II Guz A rozpoczęły spotkania z cyklu „Akademia Zdrowych Zębów” – ” Akademia Aquafresh”.

No Valid Folder Selected

Bohaterowie programu „Pastusie” i „Barney” opowiedziały skąd biorą się zęby, nauczyły dzieci i młodzież w jaki sposób prawidłowo szczotkować zęby oraz co powinni  wiedzieć  o  szczoteczce do zębów.  Uczniowie otrzymali kolorowanki i łamigłówki, które przypomniały im jeszcze raz jak ważna jest codzienna higiena jamy ustnej. Organizatorzy: M.Hajduk, K.Lewtak

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

3 października 2023

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Skip to content