Przejdź do treści
AKADEMIA ZDROWEGO UCZNIA – SPOTKANIE Z OGRODNIKIEM
27 kwietnia 2015

AKADEMIA ZDROWEGO UCZNIA – SPOTKANIE Z OGRODNIKIEM

20 kwietnia 2015 roku uczniowie klas 4,5,6 r.n. i II Guz a, w ramach realizowanego projektu edukacyjnego ” Akademia Zdrowego Ucznia”, udali się w podróż do Krainy Aktywności, gdzie „spotkali się z ogrodnikiem”. No Valid Folder Selected

Zapoznali się z jego pracą. Dowiedzieli się o tym, jakie rośliny siejemy wiosną, kiedy je zbieramy, czego rośliny potrzebują do optymalnego wzrostu i o co musi zadbać ogrodnik, jeśli chce wyhodować wartościowe warzywa. Prowadzący przekazał  uczniom wiedzę na temat tego, jakie warzywa można z łatwością wyhodować w przydomowym ogródku. Tłumaczył też, że muszą one być ładnie zasiane w rządkach, w odpowiednich odstępach, by łatwo było je pielęgnować i zbierać duże plony. Na koniec każdy uczestnik spotkania zaprojektował swój własny ogródek, a za wykonaną pracę otrzymał medal Ogrodnika. Koordynatorzy: M.Hajduk, K. Lewtak

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content