Przejdź do treści
8 CZERWCA 2016 R. WYCIECZKA DO ŁAGIEWNIK
15 czerwca 2016

8 CZERWCA 2016 R. WYCIECZKA DO ŁAGIEWNIK

Uczniowie z klasy II/III GUZ B, II/III GUZ C i I PA byli na wycieczce w Łagiewnikach. No Valid Folder Selected

Na początku uczestniczyli we Mszy Świętej w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Później zwiedzali to Sanktuarium i wysłuchali ciekawej historii opowiedzianej przez siostrę zakonną, która była naszym przewodnikiem. Wszystkim bardzo podobało się także Centrum Jana Pawła II i znajdujące się tam Muzeum. Oczywiście był również obiad, lody i duża dawka radości. W wycieczce uczestniczyło kilkoro Rodziców, którym serdecznie dziękujemy za wspaniałą atmosferę oraz pomoc. Opiekunami klas były panie: Małgorzata Hajduk, Anita Zachara-Kusek, Barbara Kołodziej i Justyna Klocek, a kierownikiem pani Karina Lewtak.

Skip to content