Przejdź do treści
LAUREACI KONKURSU RECYTATORSKIEGO W JAŚLE NAGRODZENI
12 maja 2022

LAUREACI KONKURSU RECYTATORSKIEGO W JAŚLE NAGRODZENI

Dnia 5 maja 2022 r. dzieci i młodzież z naszej szkoły zostali zaproszeni na obchody Powiatowego Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Jaśle. Podczas uroczystości zostały wręczone dyplomy i symboliczne nagrody laureatom XIII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Szkół Specjalnych.

Otrzymali je również uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy: Tomasz Mądro, Julia Grecka, Natalia Hołota i Mateusz Kontrabecki. Podziękowania za przygotowanie młodych artystów do występu odebrała Bogusława Strzyż, a Pan Paweł Stachnik został doceniony za realizację filmu z prezentacją deklamacji.

Po zakończeniu krótkiej uroczystości – w formie nagrody uczniowie zostali uraczeni delicjami w lokalnej cukierni, a następnie wrażeniami estetycznymi na wystawie prac plastycznych w Galerii Sztuki MOK w Dębicy.

 

Prezentacja utworów w formie filmu na XIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Szkół Specjalnych w Jaśle

 

Organizator: Bogusława Strzyż
Tekst: Bogusława Strzyż
Zdjęcia: Bogusława Strzyż, Agnieszka Witek
Film: Paweł Stachnik

Najnowsze wpisy

Skip to content