Przejdź do treści
ZAWODY W KOLARSTWIE
5 października 2016

ZAWODY W KOLARSTWIE

Po raz pierwszy w dniu 22 września bieżącego roku pięcioro zawodników naszej szkoły (Dawid Kliś, Dawid Gulis, Jarosław Maziarka, Mateusz Kwiatek, Kordian Jurkowski)  wzięło udział w V Podkarpackim Mitingu Kolarskim Olimpiad Specjalnych w Tarnobrzegu.No Valid Folder Selected

Opiekę nad zawodnikami sprawował Ł. Drąg. Podczas tych zawodów nasi uczniowie bardzo dobrze wypadli zdobywając kolejno: Na dystansie 4000m złoty medal: Dawid Kliś, srebrny medal: Jarosław Maziarka. Na dystansie 2000m  srebrny medal: Mateusz Kwiatek, brązowy medal: Kordian Jurkowski, 4 miejsce zajął Dawid Gulis. Głównym celem tej imprezy sportowej jest popularyzacja kolarstwa jako dyscypliny dla osób z niepełnosprawnością intelektualną, kształtowanie nawyków zdrowej rywalizacji oraz wdrażanie do aktywnego spędzania czasu wolnego i integracji ze środowiskiem.

 

Skip to content