Przejdź do treści
Spotkanie z aktorem
6 czerwca 2023

Spotkanie z aktorem

25 maja aktorzy z naszej szkoły brali udział w warsztatach teatralnych z Markiem Siudymem – znanym aktorem warszawskiego Teatru Kwadrat. Podzielił się on swoim doświadczeniem również z pracy na  planie filmowym. Przybliżył blaski i cienie  zawodu aktora. Radził jak opanować stres podczas publicznych wystąpień. Wywiad przeplatany był występami uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy. Na koniec spotkania każdy z naszych uczniów mógł zrobić sobie z Panem Markiem pamiątkowe zdjęcie.

Zdjęcia: Monika Król-Moździerz, Paweł Stachnik

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content