Przejdź do treści
Ogólnopolski Projekt Edukacyjny ,,Zabawa sztuką’’ 2023/2024
24 listopada 2023

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny ,,Zabawa sztuką’’ 2023/2024

W poprzednim roku szkolnym nasza świetlica po raz pierwszy wzięła udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym ,,Zabawa sztuką’’ uzyskując certyfikat. Ponieważ wychowankowie bardzo chętnie wykonywali zadania projektowe, również w tym roku zgłosiliśmy się do projektu.

W bieżącym tygodniu uczniowie wykonali pierwsze zadanie ,,Freblowska konstrukcja’’ polegające na tworzeniu przestrzennych konstrukcji z ciecierzycy i wykałaczek. Dzieci bardzo zaangażowały się w to działanie, a efekty ich pracy można obejrzeć na zdjęciach, do czego zachęcamy.                                       

Tekst: Alicja Nowak-Wilk, Małgorzata Toczyńska -Ożóg
Zdjęcia: Aneta Milas

Skip to content