Przejdź do treści
ZWYCIĘZCY IX-GO ETAPU ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH – I GUZ „A” I 1,2 R.N.
20 czerwca 2016

ZWYCIĘZCY IX-GO ETAPU ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH – I GUZ „A” I 1,2 R.N.

W dniu 17 czerwca, podsumowaliśmy IX etap Zbiórki Surowców Wtórnych w naszej szkole. Najwięcej makulatury, bo aż 191kg, zebrała klasa: I Guz „a” w skladzie: P. Durek, J. Dutkiewicz, A. Jemioło, K. Jurkowski, J. Jaje, J. Synowiecki. Opiekunem klasy jest p. Magdalena Przybycień. No Valid Folder Selected

Nasi zwycięzcy wybrali nagrodę – „Bon do pizzerii”. Życzymy smacznego! Na wyróżnienie, ze 152 kg makulatury,  zasłużyła klasa 1,2 r.n. w składzie: K. Migała, W. Baran, F.Duda, S. Przybyło, A. Romański. Opiekunem klasy jest p. Danuta Wadas.  Dziękujemy za zaangażowanie w zbiórkę wszystkim uczniom, ich rodzinom oraz nauczycielom. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia! Organizatorzy.

 

Skip to content