Przejdź do treści
ZWYCIĘZCY II-GO ETAPU ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH – 1,2 R.N. I II/III GUZB
23 grudnia 2015

ZWYCIĘZCY II-GO ETAPU ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH – 1,2 R.N. I II/III GUZB

W dniu 21 grudnia, podsumowaliśmy II etap Zbiórki Surowców Wtórnych w naszej szkole. Najwięcej makulatury zebrały klasy: 1,2 r.n. w składzie: K. Migała, W. Baran, F.Duda, S. Przybyło, A. Romański oraz klasa II/III Guz „b” w składzie: B. Różańska, P. Studzińska, G. Fryz, P. Kupiec, M. Kwiatek, M. Zaborowski. Opiekunami klas są panie: Danuta Wadas i Karina Lewtak. No Valid Folder Selected

Nasi zwycięzcy wybrali nagrodę – „Bon do pizzerii Quatro”. Życzymy smacznego! Na wyróżnienie zasłużyła klasa 3 r.n. pod opieką pani Anety Żądło. Nasi młodsi koledzy zebrali równie imponującą ilość makulatury! Dziękujemy za zaangażowanie w zbiórkę wszystkim uczniom, ich rodzinom oraz nauczycielom. Dzięki Wam pozyskaliśmy ok. 900 kilogramów makulatury. Przypominamy, że podczas styczniowego etapu, zbieramy plastikowe butelki. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia! Organizatorzy.

 

Najnowsze wpisy

JADŁOSPIS
JADŁOSPIS

18 października 2021

PODZIĘKOWANIE
PODZIĘKOWANIE

16 października 2021

,,Kawałek siebie dla Ciebie”
,,Kawałek siebie dla Ciebie”

16 października 2021

,,Kawałek siebie dla Ciebie”
,,Kawałek siebie dla Ciebie”

16 października 2021

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

15 października 2021

Skip to content