Przejdź do treści
ZWYCIĘZCY II-GO ETAPU ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH – 1,2 R.N. I II/III GUZB
23 grudnia 2015

ZWYCIĘZCY II-GO ETAPU ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH – 1,2 R.N. I II/III GUZB

W dniu 21 grudnia, podsumowaliśmy II etap Zbiórki Surowców Wtórnych w naszej szkole. Najwięcej makulatury zebrały klasy: 1,2 r.n. w składzie: K. Migała, W. Baran, F.Duda, S. Przybyło, A. Romański oraz klasa II/III Guz „b” w składzie: B. Różańska, P. Studzińska, G. Fryz, P. Kupiec, M. Kwiatek, M. Zaborowski. Opiekunami klas są panie: Danuta Wadas i Karina Lewtak. No Valid Folder Selected

Nasi zwycięzcy wybrali nagrodę – „Bon do pizzerii Quatro”. Życzymy smacznego! Na wyróżnienie zasłużyła klasa 3 r.n. pod opieką pani Anety Żądło. Nasi młodsi koledzy zebrali równie imponującą ilość makulatury! Dziękujemy za zaangażowanie w zbiórkę wszystkim uczniom, ich rodzinom oraz nauczycielom. Dzięki Wam pozyskaliśmy ok. 900 kilogramów makulatury. Przypominamy, że podczas styczniowego etapu, zbieramy plastikowe butelki. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia! Organizatorzy.

 

Skip to content