Przejdź do treści
ZWYCIĘZCY II-GO ETAPU ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH – 1,2 R.N. I II/III GUZB
23 grudnia 2015

ZWYCIĘZCY II-GO ETAPU ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH – 1,2 R.N. I II/III GUZB

W dniu 21 grudnia, podsumowaliśmy II etap Zbiórki Surowców Wtórnych w naszej szkole. Najwięcej makulatury zebrały klasy: 1,2 r.n. w składzie: K. Migała, W. Baran, F.Duda, S. Przybyło, A. Romański oraz klasa II/III Guz „b” w składzie: B. Różańska, P. Studzińska, G. Fryz, P. Kupiec, M. Kwiatek, M. Zaborowski. Opiekunami klas są panie: Danuta Wadas i Karina Lewtak. No Valid Folder Selected

Nasi zwycięzcy wybrali nagrodę – „Bon do pizzerii Quatro”. Życzymy smacznego! Na wyróżnienie zasłużyła klasa 3 r.n. pod opieką pani Anety Żądło. Nasi młodsi koledzy zebrali równie imponującą ilość makulatury! Dziękujemy za zaangażowanie w zbiórkę wszystkim uczniom, ich rodzinom oraz nauczycielom. Dzięki Wam pozyskaliśmy ok. 900 kilogramów makulatury. Przypominamy, że podczas styczniowego etapu, zbieramy plastikowe butelki. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia! Organizatorzy.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content